Російського військового, який втік з окупованої Луганщини та намагався здати зброю у підмосковному поліцейському відділку, заарештували

Російського військового, який втік з окупованої Луганщини та намагався здати зброю у підмосковному поліцейському відділку, заарештували

У Москві суд заарештував молодшого сержанта Євгена Кравченка, який втік з окупованої частини Луганської області разом з іншими російськими військовими, добрався до Підмосков’я та намагався здати зброю у місцевому відділенні поліції.

Про це повідомляє “РІА Новини”.

Євгена Кравченка звинувачують у дезертирстві. Під вартою він перебуватиме мінімум до 27 лютого 2023 року.

Російській військовий та йог семеро товаришів по службі відмовилися воювати та самовільно поїхали з окупованої частини Луганської області у бік Москви. З собою вони прихопили зброю. Пересувалися на попутках і на таксі. Так вони доїхали до підмосковного Подільська. Там усі вони з’явилися до місцевого відділу поліції.

Військові пояснили, що втекли, бо їх не навчали. Їх було перекинуто до польового табору між окупованими селами Гладково та Мала Олександрівка в Луганській області. Там мобілізантів мали готувати до участі у бойових діях, проте, за їхньою версією, командири їх більше використовували на будівництві землянок для проживання у таборі. При цьому військовослужбовці нібито не були забезпечені найнеобхіднішим, у тому числі провізією та якісною формою.

Військові були в цивільному одязі, проте озброєні: поліцейським вони віддали чотири автомати і чотири кулеметів Калашнікова. Як озброєні чоловіки доїхали від кордону з Україною до Підмосков’я зі зброєю, не повідомляється.

Проте в СІЗО відправили лише Кравченка, якого слідство вважає організатором втечі. Його товаришів по службі слідчий відпустив під нагляд командира військової частини в підмосковному військовому містечку, де вони зараз знаходяться.

Реальна Газета вже повідомляла про втечу цих військових, яким вдалося непомітно провезти зброю майже до самої Москви.  

Залишити відповідь