У ЗСУ очікують критичну фазу війни у найближчі два місяці

У ЗСУ очікують критичну фазу війни у найближчі два місяці

Критична фаза війни настане в найближчі два місяці, а активність російських окупантів пов’язана з намаганнями захопити якомога більше території, поки українські військові не отримали західну військову допомогу.

Про це виданню The Economist розповів командувач Сухопутних військ ЗСУ Генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

“Росія знає, що якщо ми отримаємо достатньо зброї протягом місяця або двох, ситуація може обернутися проти них”, — зазначив він.

На думку Павлюка, Україна терміново потребує посилення протиповітряної оборони, а очікуване постачання винищувачів F-16 на початок червня забезпечить значний психологічний імпульс.

Командувач Сухопутними військами ЗСУ впевнений, що Росія продовжуватиме зосереджувати увагу на Луганську та Донецьку, східних районах, які взяли на себе основний удар.

Однак розвідка передбачає, що російські війська незабаром спробують розтягнути оборону, завдавши ударів по північно-східних районах Харкова та Сум.

Як повідомляла Реальна Газета, вранці 10 травня підрозділи російської армії здійснили спробу прориву оборони ЗСУ на півночі Харківської області. Українські військові відбили атаку противника, але бої ще тривають.

Російські війська активізувалися на півночі Харківської області, обстрілюючи з артилерії прикордонні населені пункти. Наземні частини противника нібито намагаються закріпитися в кількох селах біля кордону.

Залишити відповідь