
ЗСУ знищили танки та склади боєприпасів окупантів на Донеччині
На Слов'янському напрямку підрозділи БпС 81-ї ОАеМБр успішно знищили російську бронетехніку та склад боєприпасів. Про це розповіли в 81-ї окремій аеромобільній бригаді та опублікували відео бойової роботи. Російські війська продовжують стягувати особовий склад і техніку в зоні відповідальності бригади, а також намагаються евакуювати пошкоджену бронетехніку після невдалих механізованих штурмів. "Завдяки злагодженим діям підрозділів аеророзвідки та БпС вдається зафіксувати та знищити будь-яку т
- 0











