Прикордонники взяли у полон 4 окупантів. Фото: ДПСУ

Прикордонники взяли у полон 4 окупантів. Фото: ДПСУ

Війна

ЗСУ за допомогою безпілотника взяли в полон чотирьох російських окупантів

  • 0

Шляхом вогневого подавлення та із застосуванням БПЛА Matrice 4T прикордонники бригади "Форпост" взяли в полон чотирьох військовослужбовців російської окупаційної армії.

Про це повідомили у Державній прикордонній службі.

"Ще кілька років тому такий сценарій здавався фантастикою. Сьогодні — це реальність сучасної війни, у якій технології та професіоналізм українських воїнів змушують ворога обирати між полоном і знищенням", — наголосили у ДПСУ.

Окупанти залишили укриття, склали зброю та, виконуючи команди операторів українського безпілотника, вирушили у бік українських позицій, щоб здатися в полон.

Video thumbnail

YouTube video player

Нагадаємо, що Сили оборони України захопили в полон групу російських військових, які брали участь у штурмових діях.

  • 0

0 статей
0 підписників