
У Керчі після нічної атаки горить резервуар на ТЕЦ, у частині Криму зникло світло
У Керчі після нічних вибухів спалахнула пожежа на території ТЕЦ. Моніторингова група підтвердила влучання в резервуар, а зранку окупаційна влада повідомила про перебої з електропостачанням у низці районів Криму. Про це повідомляють моніторингові телеграм-канали. Повідомлялося про загоряння в районі електропідстанції поблизу села Миколаївка Совєтського району. За даними супутникового моніторингу, пожежі також фіксувалися поблизу Джанкоя, у районах дислокації окупаційних військ на Арабатській ст
- 0












