В “ЛНР” зросла кількість постраждалих під вибуху в центрі Луганська

В “ЛНР” зросла кількість постраждалих під вибуху в центрі Луганська

За медичною допомогою звернувся чоловік, який теж постраждав під час вибуху в барбершопі в центрі окупованого Луганська. Таким чином, кількість постраждалих зросла до восьми людей.

Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ з посиланням на “міністерку охорони здоров’я” угрупування “ЛНР” Наталію Пащенко.

За її словами, додався ще один потерпілий — ще один хлопець.

Поки в лікарні перебувають четверо постраждалих у важкому стані, а ще одна людина зараз знаходиться в реанімації у вкрай тяжкому стані

Стан чотирьох постраждалих важкий, один перебуває в реанімації у, зазначила вона.

Як повідомляла Реальна Газета, сьогодні вибух прогримів у центрі тимчасово окупованого Луганська. Попередньо відомо, що невідомий підірвав гранату в приміщенні барбершопа по вулиці Демехіна.

Пізніше стало відомо, що час вибуху в барбершопі в Луганську поранення отримав голова “МВД” Ігор Корнет.

Вибух стався в центрі міста від так званого “урядового кварталу”, де розташована окупаційна адміністрація угруповання “ЛНР”.

В угрупуванні “ЛНР” стверджують, що Кронет живий, але у важкому стані.

Леонід Пасічник розповідав про свій конфлікт з “міністром внутрішніх справ” Ігорем Корнетом та шукав захисту в російських чиновників. Ті мали посприяти тому, що Корнета усунули з посади. Проте наразі невідомо, чи очолить він нове “відомство”.

Крім того, Пасічник скасував “МВС ЛНР”, яким керував Ігор Корнет. В “указі” вказано, що тепер в Луганську створюють територіальний орган міністерства внутрішніх справ РФ. Через це “республіканське” “міністерство” ліквідують.

Залишити відповідь