Під час вибуху в луганському барбершопі був поранений голова “МВД ЛНР” Ігор Корнет

Під час вибуху в луганському барбершопі був поранений голова “МВД ЛНР” Ігор Корнет

Під час вибуху в барбершопі в окупованому Луганську поранення отримав голова “МВД” Ігор Корнет.

Про це повідомляє телеграм-канал “Луганщина Оперативна”.

“Інформація щодо поранення Корнета підтверджується зараз він знаходиться у обласній лікарні. Щодо ступеня поранення важко сказати. Але переляк лікарі кажуть сильний в нього”, — сказано в повідомленні.

Сепаратистські телеграм-канали та російські ЗМІ теж підтверджують замах на головного силовика угрупування.

В самому угрупуванні назвали вибух гранати в барбершопі терактом, проте на даний момент поранення Корнета не підтвердили.

Як повідомляла Реальна Газета, Леонід Пасічник розповідав про свій конфлікт з “міністром внутрішніх справ” Ігорем Корнетом та шукав захисту в російських чиновників. Ті мали посприяти тому, що Корнета усунули з посади. Проте наразі невідомо, чи очолить він нове “відомство”.

Крім того, Пасічник скасував “МВС ЛНР”, яким керував Ігор Корнет. В “указі” вказано, що тепер в Луганську створюють територіальний орган міністерства внутрішніх справ РФ. Через це “республіканське” “міністерство” ліквідують.

Сьогодні вибух прогримів у центрі тимчасово окупованого Луганська. Попередньо відомо, що невідомий підірвав гранату в приміщенні барбершопа по вулиці Демехіна.

Вибух стався в центрі міста від так званого “урядового кварталу”, де розташована окупаційна адміністрація угруповання “ЛНР”.

Залишити відповідь