Живий, але у важкому стані. В “ЛНР” підтвердили поранення “міністра” Корнета

Живий, але у важкому стані. В “ЛНР” підтвердили поранення “міністра” Корнета

В угрупуванні “ЛНР” визнали, що так званий “міністр внутрішніх справ” Ігор Корнет отримав поранення під час вибуху в барбершопі The Brothers. Там стверджують, що він живий, але отримав серйозні поранення.

Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Так званий військовий експорт Андрій Марочко з посиланням на свої джерела стверджує, що “міністр” живий і його стан стабільний. Проте Корнет отримав тяжкі поранення.

Так звана “міністерка охорони здоров’я ЛНР” Наталя Пащенко заявила, що під час вибуху постраждали 7 людей, 4 з яких в тяжкому стані. В якому стані перебуває Корнет, вона не уточнила.

Крім того, судячи з опублікованих відео, в барбершопі вибухнув потужний вибуховий пристрій, а не просто граната, як повідомлялося раніше.

Як повідомляла Реальна Газета, сьогодні вибух прогримів у центрі тимчасово окупованого Луганська. Попередньо відомо, що невідомий підірвав гранату в приміщенні барбершопа по вулиці Демехіна.

Пізніше стало відомо, що час вибуху в барбершопі в Луганську поранення отримав голова “МВД” Ігор Корнет.

Вибух стався в центрі міста від так званого “урядового кварталу”, де розташована окупаційна адміністрація угруповання “ЛНР”.

Леонід Пасічник розповідав про свій конфлікт з “міністром внутрішніх справ” Ігорем Корнетом та шукав захисту в російських чиновників. Ті мали посприяти тому, що Корнета усунули з посади. Проте наразі невідомо, чи очолить він нове “відомство”.

Крім того, Пасічник скасував “МВС ЛНР”, яким керував Ігор Корнет. В “указі” вказано, що тепер в Луганську створюють територіальний орган міністерства внутрішніх справ РФ. Через це “республіканське” “міністерство” ліквідують.

Залишити відповідь