У Севастополі сталося масштабне відключення електроенергії (ілюстративне зображення). Фото: Unsplash.
У Севастополі сталося масштабне відключення електроенергії після нічної атаки БПЛА
В окупованому Севастополі та навколишніх населених пунктах сталося відключення електроенергії після нічної атаки українських безпілотників. Про це повідомив так званий "губернатор" Михайло Развожаєв у середу, 24 червня.
"У результаті атаки ворога на нашу енергетичну інфраструктуру місто тимчасово залишилося без електропостачання. Ворог знову б’є підло, намагаючись позбавити нас звичних умов життя та посіяти паніку", — написав окупант у своєму Telegram-каналі.
Він порадив людям економити заряд телефонів, використовуючи їх лише для екстреного зв’язку, а також зберігати спокій, оскільки паніка — це те, "на що розраховує супротивник".
Развожаєв також закликав мешканців не перевантажувати мережу та не вмикати всі прилади одразу, коли енергетики відновлять подачу електроенергії.
Через кілька годин окупанти повідомили про відновлення подачі електроенергії в такі населені пункти: Інкерман, Кача, Орлівка, Андріївка та Орлине. Також світло з’явилося в деяких районах Севастополя.
"Найскладніша ситуація в Ленінському та Гагарінському районах — електроенергії не буде до вечора, фахівці роблять усе можливе", — додав Развожаєв.
Як повідомляла Реальна Газета, вчора, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем (СБС) ЗСУ уразили електропідстанцію "Західно-Кримська", яка обслуговує центральну та західну частини півострова.
Також 23 червня українські військові атакували Камиш-Бурунську теплоелектроцентраль в окупованій Керчі. Внаслідок удару на території об’єкта спалахнула масштабна пожежа.
Нагадаємо, у день атаки на ТЕЦ у так званій "Крименерго" заявили, що частина півострова була знеструмлена внаслідок "технологічних порушень" у мережі.
- 0

