Пожежа на ТЕЦ в Керчі. Фото: телеграм-канал Крымский ветер

Пожежа в Криму. Фото: телеграм-канал Крымский ветер

Окуповані території

У Керчі після нічної атаки горить резервуар на ТЕЦ, у частині Криму зникло світло

  • 0

У Керчі після нічних вибухів спалахнула пожежа на території ТЕЦ. Моніторингова група підтвердила влучання в резервуар, а зранку окупаційна влада повідомила про перебої з електропостачанням у низці районів Криму.

Про це повідомляють моніторингові телеграм-канали.

Повідомлялося про загоряння в районі електропідстанції поблизу села Миколаївка Совєтського району. За даними супутникового моніторингу, пожежі також фіксувалися поблизу Джанкоя, у районах дислокації окупаційних військ на Арабатській стрілці та в Сімферополі.

Вранці 23 червня окупаційні структури заявили про порушення електропостачання на заході та півночі Криму. За повідомленням "Крименерго", без електрики залишилися споживачі в Євпаторії, Саках, Красноперекопську, Джанкої, а також у Красноперекопському, Сакському, Джанкойському та Красногвардійському районах.

Тим часом Міністерство оборони РФ заявило, що протягом ночі нібито збило 143 українські безпілотники, зокрема й над окупованим Кримом. Офіційної інформації про наслідки влучань на півострові окупаційна влада не оприлюднювала.

Нагадаємо, Сили безпілотних систем ЗСУ в ніч на 21 червняздійснили масовану атаку на об’єкти паливної інфраструктури армії країни-агресора РФ в окупованому Криму. Було уражено нафтобазу та три газокомпресорні станції.

  • 0

0 статей
0 підписників
У Керчі після атаки горить ТЕЦ — у містах зникло світло | Realna Gazeta