
Відключення електроенергії сталося на окупованій частині Херсонської області
Масштабне відключення електроенергії сталося на території Херсонської області, що перебуває під контролем країни-агресора РФ, у середу, 24 червня. Про це повідомив колаборант Володимир Сальдо, якого призначили головою окупаційної адміністрації. "Усі округи (райони, — ред.) Херсонської області повністю або частково знеструмлені", — написав колаборант у своєму Telegram-каналі. За його словами, енергетики та аварійні служби працюють над усуненням причин відключення електроенергії. Через три годи
- 0










