Населені пункти північно-західної, центральної та південної частини півострова залишилися без світла. Джерело: Shufferstock
В окупованому Росією Криму через аварії на енергомережах запроваджують графіки відключення електроенергії.
Про це повідомляє проект "Крим.Реалії" з посиланням на Крименерго.
Загалом відключення охопили Алушту, Джанкой, Нижньогірський, Чорноморський та Красноперекопський райони. Перші масштабні перебої з електропостачанням сталися ще 21 червня після ранкових вибухів.
"У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі Криму та Севастополя, у нашому районі діють віялові відключення електроенергії за графіком: 3 години без світла, 3 години з подачею електроенергії. Графік буде доведено до мешканців після погодження з профільними службами", – повідомив зокрема заступник окупаційного "голови" Чорноморського району Андрій Шатиренко.
У Красноперекопському районі у непарні дні електрики не буде з 00:00 до 03:00, а потім з 06:00 до 09:00 і так далі. За таким же графіком житимуть і алуштинці.
Жителі Судака залишатимуться без електроенергії до трьох годин на день, сказано на сторінці у «ВКонтакті» глави російського муніципалітету Кирила Чебишева. Але конкретний час відключення не вказується.
Реальна Газета повідомляла, що 17 червня в Криму вже запроваджували графіки відключення електроенергії у 50 населених пунктах.
- 0

