
Удари по РФ
У Воронежі вибухи, місто в чорному диму — ракети прилетіли у стратегічний завод
У російському Воронежі вдень 22 червня пролунали вибухи — під ударом виявився місцевий військовий завод, який виробляє напівпровідникові прироби. Місцеві жителі публікують численні відео в диму. Про це повідомляє Telegram-канал "Exilenova+". Губернатор Олександр Гусєв заявив про ракетну небезпеку у Воронеж о 11:40 за московським часом. Паралельно з цим у мережі з’явилися повідомлення про ймовірний ракетний удар по місту. За версією Exilenova+, ціллю міг стати Воронезький завод напівпровіднико
- 0










