Ціллю атак безпілотників у Воронежі був аеродром. З нього злітають військові літаки, які обстрілюють Україну

Ціллю атак безпілотників у Воронежі був аеродром. З нього злітають військові літаки, які обстрілюють Україну

Дрони, на які скаржилися жителі Воронезької області в ніч проти 16 січня, атакували військовий аеродром “Балтімор”. Його використовують для зльоту та посадки російських літаків, які обстрілюють Україну.

Про це повідомив телеграм-канал ASTRA.

Воада Воронезької області вже скаржилася на “атаку безпілотників” і заявляла про нібито збиття дрона. Ці дрони летіли на військовий аеродром, а пошкоджений будинок, світлини якого розійшлися мережею, знаходиться за 7 кілометрів від нього.  

У повідомленні зазначають, що уламки ще одного безпілотника виявили поблизу будинку на вулиці Острогозька, розташованому за два кілометри від аеродрому.

“Уламки ще одного БПЛА впали в районі села Архангельське, іншого — в районі села Новогрем’яченське. Ще два БПЛА впали у селі Девиця”, — повідомила ASTRA.

Згідно з відкритими даними, на аеродромі “Балтімор” дислокується 47-й гвардійський бомбардувальний авіаполк. Його використовують у військових цілях.

Як повідомляла Реальна Газета, у російському місті Воронеж у ніч проти 16 січня було чутно вибухи, які місцева влада назвала роботою ППО. Потім в одній із квартир почалася пожежа.

Залишити відповідь