У російському Воронежі скаржаться на атаку безпілотників. В одній із квартир почалася пожежа

У російському Воронежі скаржаться на атаку безпілотників. В одній із квартир почалася пожежа

У російському місті Воронеж у ніч проти 16 січня було чутно вибухи, які місцева влада назвала роботою ППО. Потім в одній із квартир почалася пожежа.

Про це повідомили місцеві телеграм-канали.

Жителі південно-західного району Воронежу та Шилово розповіли про гучні звучи. Потім заявлялося, що від невідомого боєприпасу постраждав багатоквартирний житловий будинок на Тепличній вулиці. Повідомлялося, що у одному будинку сталася пожежа на площі 5 квадратних метрах, але причину спалаху не уточнили. Про постраждалих не повідомлялося.

Також вибух чули у районі аеропорту. Teлеграм-канал SHOT повідомив, що однією з цілей БПЛА міг бути саме військовий аеродром Балтімор, який знаходиться неподалік цього будинку.

За словами місцевих жителів, вибухів було понад 10. Від них тремтіли рами у вікнах, а в небі було видно яскраві спалахи. Також вони публікували фото та відео атаки.

За словами місцевої влади, російські засоби ППО нібито відбили атаку українських БПЛА.

Як повідомляла Реальна Газета, у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області українські партизани підірвали автомобіль російських військових. У момент вибуху в машині перебувало четверо окупантів.

Залишити відповідь