Що робити, коли з родичами на окупованій території зник зв’язок

Що робити, коли з родичами на окупованій території зник зв’язок

Знайти людину, яка зникла на окупованій території, допоможе Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти та небайдужі українці у соціальних мережах.

Про відкриття регіональних Центрів Офісу повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Зокрема, вже приймає громадян Запорізький координаційний центр Офісу Уповноваженого. Опрацьовують заявки на пошук, підтримують зв’язок із рідними.

“Тримати зв’язок із рідними дуже важливо. По-перше, люди мають відчувати підтримку. І наша задача – не полишати їх на самоті з бідою. Зворотній зв’язок із ними є ключовим обов’язком наших регіональних представництв. Спільно розшукаємо кожного”, – наголосив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

  • Зв’язатися з регіональними координаторами можна безпосередньо за вказаними в інфографіці телефонами або через гарячу лінію: 0 800 339 247.
  • У вихідні дні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за номером телефону: (095) 896-04-21.
  • Також повідомити про зниклих осіб можна безпосередньо Уповноваженому: (099) 792-01-26.
Що робити, коли з родичами на окупованій території зник зв’язок

Допомогти можуть небайдужі люди із соціальних мереж. Для цього треба написати в групі міста або району в Telegram або Facebook про зниклу людину та спитати місцевих жителів, чи не бачили вони її. Також можна попросити сходити додому до цієї людини та переконатися, що дім не зруйновано, а людина жива. Бажано додати фото того, хто зник.

Часто на окупованих територіях немає мобільного зв’язку, а інтернет окупанти блокують, тому тримати контакт з родичами в окупації важко.

Залишити відповідь