Донські козаки виступили проти політики Кремля

Донські козаки виступили проти політики КремляОтаман Всевеликого Війська Донського за кордоном (ВВДЗ) Олексій Келін звернувся до козаків в Російській Федерації із закликом не підтримувати російську владу.

Про це повідомив донський історик Володимир Меліхов.

«1.Вважаю знаходження природних (родових) козаків в лавах прокремлівських організацій абсолютно неприйнятним. Це стосується і подібних «козацьких» організацій за кордоном, які були сформовані російськими спецслужбами як «5-та колона» для обслуговування інтересів Кремля, і роблять козаків ворогами країн їх проживання.

2.Закликаю раболіпствувати перед нинішньою російською владою, яка нищить наше життя на нашій землі.

3.Закликаю не бути стороннім спостерігачем розбрату, а, незважаючи на всі гоніння і труднощі, прагнути до того, щоб вибудувати гідне життя на своїй землі, в своїй хаті і повернутися на шлях цивілізованого розвитку, яким ішли наші предки до 1920 року.

4.Засуджую розпалювання міжнаціональної ворожнечі, сепаратизму та інших проявів ненависті й закликаю до життя за християнськими заповідями віри, любові та взаємодопомоги.

5.Запрошую справжніх козаків всіх історичних військ до діалогу про форми співпраці, протистояння брехливій пропаганді і очищенню зганьбленого спадкоємцями більшовиків імені козацтва.

6.Закликаю всіх справжніх козаків і всіх чесних порядних людей, яким не байдуже майбутнє Росії, не піддаватися на провокації, припинити несуттєві суперечки, з’єднати свої сили і зайнятися справою очищення Росії від пануючого в ній нині зла.

Військовий Круг ВВДЗ в наступаючому році відновить свою діяльність і виробить конкретну програму дій. Вітаю всі конструктивні пропозиції та буду також вітати будь-які форми співробітництва з реалізації програми, яка буде прийнята і оголошена Військовим Кругом ВВДЗ на початку 2019 року», — йдеться в зверненні Келіна.

У зверненні отаман також виклав мотиви, чому Кремль і його політика є ворожим козацтву:

«У зв’язку із запитами від козаків щодо питання ставлення ВВДЗ до прокремлівських козачих груп і об’єднань, які є як в Росії, так і за кордоном, керівництво ВВДЗ заявляє:

  1. Сутність існуючого в Росії режиму давно визначилося вельми чітко і ясно: це режим не має нічого спільного з основними цивілізаційними цінностями, єдиною метою якого є особисте збагачення вузького кола людей, шляхом викачування ресурсів Росії і продажу їх на зовнішньому ринку. Тотальна корумпованість російського суспільства є не відхиленням від норми, а принципом і сенсом існування такого режиму. Єдине, до чого може призвести така влада — повний економічний і політичний крах Росії, який буде супроводжуватися незліченними лихами для її народів.
  2. Ніяких спільних інтересів у існуючого режиму і козаків немає і ніколи не було. Влада катком пройшла по козачих землях, знищуючи не тільки паростки козацького відродження, а й, відповідно до більшовицьких установок, знищуючи все, що могло стати його економічною базою — фермерські господарства і місцеві підприємства.
  3. Для утримання своєї влади цей режим спирається в основному на большевицькі (чекістські) методи управління і контролю над населенням. Одним з таких методів є створення різних підставних (імітаційних) організацій, сенсом існування яких є контроль над їх членами і використання в потрібних для влади цілях (як всередині країни, так і поза нею). Повною мірою це відноситься до т.зв. козачого «реєстру», а також до ряду козацьких «громадських» організацій.
  4. Саме подібні організації залучили козаків на зовнішньополітичні авантюри Кремля, коли, здурівши від надприбутків, кремлівська «еліта» почала побудову нової «імперії» під гаслом збирання «русского мира» і організувала похід на Донбас. Цей похід, який провадився за участю псевдо-козацьких організацій спільно з іншими підставними і підконтрольними владі групами самого різного штибу (від крайніх лівих — націонал-більшовиків, до нібито правих — самозванців з РОВС), завдав величезної шкоди репутації козаків у всьому світі. Вони стали сприйматися не як представники волелюбного народу, свого часу протистояв до останнього тоталітарній комуністичній владі, а як маріонетки чекістів, готові за їх вказівками вбивати і грабувати », — йдеться у зверненні.

Добавить комментарий