На честь загиблого на Луганщині колишнього політв’язня Кремля хочуть назвати вулицю в Києві. Як узяти участь у голосуванні

На честь загиблого на Луганщині колишнього політв’язня Кремля хочуть назвати вулицю в Києві. Як узяти участь у голосуванні

У Києві вулицю Костянтина Заслонова пропонують перейменувати на честь Геннадія Афанасьєва — борця за Крим, колишнього політв’язня Кремля та військовослужбовця ЗСУ, який загинув у грудні 2022 року.

Про це в соціальній мережі Facebook написала мати загиблого воїна Ольга Афанасьєва.

“Друзі, знову звертаюся до Вас із проханням проголосувати за перейменування вулиці Заслонова на вулицю Геннадія Афанасьєва <…> Що робити: завантажити “Київ цифровий”, зайти в розділ опитування, знайти перейменування вулиці Заслонова (це наша декомунізація), проголосувати за Геннадія Афанасьєва”, — написала вона.

Геннадій Афанасьєв — активіст громадянського спротиву окупації Криму. У 2014 році росіяни незаконно звинуватили його в “тероризмі” і позбавили волі.

Він провів ув’язненні 767 днів, поки його та іншого політв’язня, Юрія Солошенка, не обміняли у 2016 році.

Після цього Геннадій займався адвокацією звільнення політичних бранців РФ, був спеціальним представником Міністерства закордонних справ України.

Після початку повномасштабного вторгнення РФ Геннадій добровольцем пішов захищати Україну, воював у складі 130-го батальйону територіальної оборони.

У грудні 2022 року Геннадій загинув у районі населеного пункту Білогорівка Луганської області.

Проголосувати за перейменування вулиці можна за цим посиланням.

У разі, якщо посилання не працює — відкрийте застосунок “Київ цифровий” та натисніть “К” на синьому тлі в нижній частині екрана. Після цього оберіть розділ “Електронна демократія” — “Опитування”.

Далі знайдіть “Як перейменувати вулицю Костянтина Заслонова?”.

На честь загиблого на Луганщині колишнього політв&#8217;язня Кремля хочуть назвати вулицю в Києві. Як узяти участь у голосуванні
Фото: скріншот

Як повідомляла Реальна Газета, у квітні 2024 року в рамках кампанії з деколонізації Сєвєродонецьк та Первомайськ Луганської області отримали нові назви.

Залишити відповідь