Ватажку “ДНР” Пушиліну та бойовику Жогі оголосили підозру через “вибори”

Ватажку “ДНР” Пушиліну та бойовику Жогі оголосили підозру через “вибори”

Трьом представникам угрупування “ДНР” повідомили про підозри про організацію фейкових “виборів” російського диктатора Володимира Путіна на окупованій території. Мова йде про ватажка “ДНР” Дениса Пушиліна, одного з керівників “виборчого штабу” Путіна Артема Жогу та очільника “виборчкому ДНР” Володимира Висоцького.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Всім трьом фігурантам було повідомлено про заочну підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Під керівництвом фігурантів на окупованій території масово фабрикувалося “голосування”. Щоб показати тотальну підтримку Путіна, угруповання “ДНР” “малювало голоси” на користь чинного очільника Кремля.

“Щоб зробити там видимість “голосування”, гауляйтер Пушилін приїхав до міста разом із заступником керівника адміністрації президента РФ Сергієм Кирієнком. Серед руїн тимчасово захопленого райцентру вони зробили для росЗМІ зрежисоване “відеозвернення” начебто місцевих жителів, щоб їх долучили до “виборів” країни-агресора”, — передали в СБУ.

Бойовик Жога формував керівний склад окупаційних “виборчкомів” і особисто контролював підсумки “голосування”. Висоцький організовував подворові обходи у супроводі озброєних інтервентів.

Як повідомляла Реальна Газета, в Україні очільника незаконного угрупування “ДНР” Дениса Пушиліна заочно засудили до 15 років за ґратами.

Залишити відповідь