Ватажка угрупування “ДНР” Пушиліна заочно засудили до 15 років тюрми

Ватажка угрупування “ДНР” Пушиліна заочно засудили до 15 років тюрми

Очільника незаконного угрупування “ДНР” Дениса Пушиліна заочно засудили до 15 років за ґратами.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

“За публічного обвинувачення прокурорів Донецької обласної прокуратури ухвалено вирок громадянину України за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та колабораційну діяльність”, — сказано в повідомленні.

Пушиліну дали максимальний термін — 15 років за ґратами, після чого він ще 15 років не зможе посідати державні посади. Також у нього мають конфіскувати майно.

Як зазначають у прокуратурі, у вересні 2022 року очільник незаконно створеної на території Донеччини “республіки” Денис Пушилін скликав та провів позачергове засідання фейкової ради “ДНР”.

На неофіційних зборах представники депутатського корпусу прийняли закон, який визначає процедуру проведення референдуму в окупованій території Донецької області з пропозицією про вступ до складу Російської Федерації. Впливові особи систематично акцентували у прокремлівських ЗМІ на необхідності приєднання цієї території до Росії, закликаючи до її анексії.

Згодом “депутати” у присутності збройних сил РФ, організували незаконне “народне волевиявлення” на тимчасово окупованих територіях.

30 вересня 2022 року, відома фігура підписала “договір” про приєднання псевдокраїни та нових окупованих територій Донецької області до складу РФ претендуючи на права суб’єкта.

24 лютого 2022 року, під приводом захисту “ДНР” від “київського режиму”, війська РФ розпочали так звану “спецоперацію”.

Як повідомляла Реальна Газета, колаборанти Леонід Пасічник, Денис Пушилін, Євген Балицький та Володимир Сальдо після маріонеткових виборів на окупованій території продовжили керувати окупаційними адміністраціями.

Залишити відповідь