Пасічнику довелося тиждень сидіти на карантині перед тим, як зустрітися з Путіним

Пасічнику довелося тиждень сидіти на карантині перед тим, як зустрітися з Путіним

Ватажку угрупування “ЛНР” Леоніду Пасічнику довелося тиждень просидіти на карантині в готельному номері, перш ніж йому дозволили наблизитися до президента країни-агресора Володимира Путіна.

Про це повідомляють журналісти проекту “Радіо Свобода «Донбас Реалії»”, посилаючись на перехоплення розмови Пасічника з його помічником. Цей аудіозапис отримали українські спецслужби.

Отриманий аудіозапис верифікували за допомогою західної експертизи, звернувшись до Національного центру медіаекспертиз – освітньо-наукового центру Університету Колорадо в Денвері. Голос на записі дійсно належить голові угрупування “ЛНР”, якому 20 грудня 2022 року орден вручав особисто Путін.

“Степанич, добрий вечір! Отже, коригування перше: я перебуваю в Москві, лежу тут у готелі, мене відправили на карантин. Маю тиждень карантин. Я тут лежатиму, тому що 20-го в Кремлі мене нагороджуватимуть і в мене зустріч із першою особою країни 20-го числа”, — розказав Пасічник своєму помічнику.

При цьому Пасічник жодного разу не називає Путіна прізвищем, використовуючи евфемізми “перша особа” чи “шеф”.

“Значить 20-го маю зустріч. До 19-го я безвилазно сиджу в кімнаті. Мене тут зачинили. Двокімнатний номер. Сиджу, бл*дь, вже другий день, вже всі боки болять, дупа болить, вже забодався лежати. Нікуди не випускають, ходити нікуди не можна. Жратву приносять в номер. Загалом сиджу тут безвилазно до 19-го включно. 20-го зустріч, нагородження”, — розповідає Пасічник.

Експерт Національного інституту стратегічних досліджень Олексій Іжак вважає, що Путін боїться заразитися на коронавірус, тому примушує людей, з якими він зустрічається, сидіти на карантині.

Крім того, журналісти звертають увагу на те, що такі перестороги контрастують з ним, як легко Путін їздив окупованим Маріуполем та спілкувався з нібито випадковими людьми.

Нагадаємо, у  березні пропагандисти заявили, що Володимир Путін нібито приїхав в окупований Маріуполь та поспілкувався з жителями міста. Проте на відео потрапив момент, як хтось кричить йому “це все постановка”. Згодом відео видалили.

Пропагандисти заявили Путіну, що це Україна винна у руйнуваннях в місті. Реальна Газета зібрала відеодокази того, що це неправда, і житлові квартали обстрілювали саме російські танки.  

Залишити відповідь