Роспропаганда стверджує, що Путін проїхався окупованим Маріуполем. З’явилось відео

Роспропаганда стверджує, що Путін проїхався окупованим Маріуполем. З’явилось відео

Російські пропагандисти стверджують, що оголошений в розшук диктатор Володимир Путін нібито відвідав окупований Маріуполь, проїхався містом та навіть поспілкувався з людьми.

Про це заявляє пропагандистське видання “РІА Новости” з посиланням на пресслужбу Кремля.

Там стверджують, що в місто Путін прилетів на вертольоті, постім сів в автомобіль і сам проїхався кількома районами міста, а у мікрорайоні “Невський” поговорив з містянами.  На березі Азовського моря Путін нібито оглянув берегову лінію Маріуполя в районі яхт-клубу.

Крім того, Путін нібито пройшовся руїнами драмтеатру, який Росія зруйнувала авіабомбою, вбивши сотні маріупольців, які переховувалися у будинку драмтеатру.

Зазначається, що під час поїздки Путіна супроводжував віце-прем’єр РФ Марат Хуснуллін, який доповідав президенту про будівельні роботи в захопленому місті та його околицях.

Оновлено:

Пізніше пропагандисти показали, як людина, схожа на Путіна, їде за кермом автомобіля темною вулицею міста. Поряд сидить

Пізніше пропагандисти показали, як людина, схожа на Путіна, їде за кермом автомобіля темною вулицею міста. Поряд сидить віце-прем’єр Марат Хуснуллін, який розповідає про відновлення міста і стверджує, що в нього нібито повертаються жителі.

Як повідомляла Реальна Газета, окупанти в Маріуполі займаються патріотичним вихованням дітей, тому в школах ранок починається з урочистої лінійки, на який треба співати гімн та підіймати прапор держави-агресора.

Залишити відповідь