В окупованому Маріуполі школярів змушують починати ранок з підняття російського прапора

В окупованому Маріуполі школярів змушують починати ранок з підняття російського прапора

Окупанти в Маріуполі займаються патріотичним вихованням дітей, тому в школах ранок починається з урочистої лінійки, на який треба співати гімн та підіймати прапор держави-агресора.

Про це повідомляють у Маріупольській міській раді.

“Кожен тиждень у школах починається з так званого “патріотичного виховання”, а насправді — промивки мізків дітей”, — йдеться в повідомленні.

Там додали, що під виглядом “героїв Маріуполя” школярам розповідають про російських військових, які захоплювали Маріуполь та вчиняли військові злочини.

Окупанти погрожують і далі руйнувати школи, стверджуючи, що вони не придатні для використання.

“В українському Маріуполі працювало 63 школи. Робилося все для того, щоб наші діти отримували у них нові можливості та сучасне навчання.  а попередніми даними, росіянами пошкоджено 54 навчальних закладів середньої освіти. З них, 19 мають критичні ушкодження. 8 шкіл зруйновано повністю”, – розповів мер Вадим Бойченко.

Як повідомляла Реальна Газета, підняття російського прапору стало звичною процедурою в школах окупованої частини Луганщини.

В окупованому російськими військами Маріуполі працівники громадського транспорту влаштували страйк, який збігся з практично повною відсутністю пального для автобусів.

Залишити відповідь