Путіну в Маріуполі кричали “Це все неправда”. Подробиці візиту російського диктатора

Путіну в Маріуполі кричали “Це все неправда”. Подробиці візиту російського диктатора

Коли російський диктатор Володимир Путін перебував у Маріуполі і спілкувався з нібито жителями нового житлового комплексу, хтось кричав йому за кадром: “Це все неправда”. З відео федеральних каналів цей момент вирізали.

Про це пише російське видання Meduza.

Так, поки “місцеві жителі” розповідали Путіну, як у них все добре, було чутно крик: “Це все неправда! Це все напоказ!”. Охорона Путіна почала роззиратися в цей момент на всі боки. При цьому “місцеві жителі” на крик уваги не звернули.

Відеофрагмент опублікували на сайті Кремля та поширили російські Telegram-канали, проте для ефіру російських пропагандистських видань цей момент вирізали.

В соціальних мережах вдалося з’ясувати, хто саме вітав російського диктатора в Маріуполі і називав себе “місцевими жителями”. Так, літній чоловік, який розповідав, що нібито втратив все майно, а потім отримав квартиру, — це Микола Лотков. На відео також присутній його син Дмитро, невістка Катерина та друг сім’ї Олексій Бондаренко.

Жінка, яка стверджувала, що ніби молиться за Путіна — Ірина Волосатова. За словами її сусідки, Ірина завжди була незадоволена українською владою.

В Telegram-каналі “Маріуполь.Спротив” зазначається, що всі ці люди займалися мародерством.

Путіну в Маріуполі кричали “Це все неправда”. Подробиці візиту російського диктатора

Їх спілкування з Путіним викликало незадоволення в інших маріупольців. Одна з учасниць цієї бесіди поскаржилася на те, що їй нібито погрожують.

Нагадаємо, пропагандисти заявили Путіну, що це Україна винна у руйнуваннях в місті. Реальна Газета зібрала відеодокази того, що це неправда, і житлові квартали обстрілювали саме російські танки.  

Залишити відповідь