Переніс важку операцію і знаходиться в стабільному стані. Що зараз відбувається з фейковим “міністром” Корнетом

Переніс важку операцію і знаходиться в стабільному стані. Що зараз відбувається з фейковим “міністром” Корнетом

“Міністр внутрішніх справ” при групуванні “ЛНР” Ігор Корнет, якого вчора підірвали в барбаршопі The Brothers, переніс складну операцію і зараз перебуває у стабільному стані.

Про це ТАСС повідомив колишній радник Корнета Віталій Кисельов.

За його словами, пораненого Корнета вдалося стабілізувати та прооперувати. Проте як швидко Корнет зможе піти на поправку, Кисельов сказати не зміг. Він вважає, що знадобиться декілька днів, щоб зрозуміти це. Зараз робити прогнози зарано.

Кисельов не уточнив, в якому стані зараз перебуває Корнет, але за непідтвердженою інформацією, голова “МВС ЛНР” перебуває на апараті. У Корнета гемоторакс, мінно-вибухові поранення, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та відкриті рвані рани кистей рук. Лікарі побоюються, що у Корнета може початися набряк мозку.

Як повідомляла Реальна Газета, сьогодні вибух прогримів у центрі тимчасово окупованого Луганська. Попередньо відомо, що невідомий підірвав гранату в приміщенні барбершопа по вулиці Демехіна.

Пізніше стало відомо, що час вибуху в барбершопі в Луганську поранення отримав голова “МВД” Ігор Корнет.

Вибух стався в центрі міста від так званого “урядового кварталу”, де розташована окупаційна адміністрація угруповання “ЛНР”.

В угрупуванні “ЛНР” стверджують, що Кронет живий, але у важкому стані.

Леонід Пасічник розповідав про свій конфлікт з “міністром внутрішніх справ” Ігорем Корнетом та шукав захисту в російських чиновників. Ті мали посприяти тому, що Корнета усунули з посади. Проте наразі невідомо, чи очолить він нове “відомство”.

Крім того, Пасічник скасував “МВС ЛНР”, яким керував Ігор Корнет. В “указі” вказано, що тепер в Луганську створюють територіальний орган міністерства внутрішніх справ РФ. Через це “республіканське” “міністерство” ліквідують.

Залишити відповідь