Німеччина створила підрозділ для протидії російській пропаганді

Німеччина створила підрозділ для протидії російській пропаганді

У Німеччині створили спеціальну групу, яка буде шукати підозрілі повідомлення у соціальних мережах і боротися з російською пропагандою, якщо таку знайдуть.

Про це повідомляє Bloomberg.

Створюючи новий підрозділ, німецький уряд реалізує висновки, викладені в опублікованій минулого року стратегії національної безпеки, в якій Кремль назвали головною загрозою для безпеки Німеччини.

Підрозділ, який є спільною ініціативою міністерств внутрішніх справ, закордонних справ та юстиції, спочатку матиме 10 спеціальних аналітиків, а згодом кількість співробітників має збільшитись удвічі – до 20 осіб, які займатимуться моніторингом та аналізом.

Основна увага зосередиться на виявленні та розвінчанні дезінформаційних операцій у соцмережах, зокрема тих, які спонсорує РФ.

Інша мета полягає в тому, щоб попередити й знешкодити кампанії до того, як вони розгорнуться.

Як повідомляла Реальна Газета, у Росії вирішили витратити 5,57 млрд рублів (це приблизно 40 тис. доларів) на рок-оперу “Новоросія”, відеогру “Коловрат”, комікс “Кубанський Самурай” та інші пропагандистські проекти, які стосуватимуться, в тому числі окупованої території.

Залишити відповідь