В так званому "Мінспорті" окупованого Криму підписали наказ про скасування до 1 вересня всіх спортивних змагань і тренувань для дітей.
Про це повідомляє "Настоящее Время".
Ольга Торубарова підписала наказ про скасування до 1 вересня всіх спортивних змагань і тренувань для дітей.
Згідно з указом, до 1 вересня призупиняється проведення навчально-тренувального процесу у спортивних закладах для осіб до 18 років, а також усіх навчально-тренувальних зборів і спортивно-масових заходів. Окрім того, під заборону потрапляють першості, чемпіонати, кубкові та інші спортивні змагання.
Крім того, згідно з указом, призупиняється організоване направлення та виїзд спортсменів спортивними закладами й організаціями для участі у змаганнях та інших спортивних заходах за межами Криму, а також участь у таких заходах на його території.
"Ці заходи спрямовані виключно на забезпечення безпеки наших дітей, спортсменів і всіх учасників спортивного процесу. Використовуйте ці тимчасові обмеження для методологічної, організаційної та документальної роботи", — написала Торубарова.
Реальна Газета повідомляла, що Сили спеціальних операцій (ССО) ЗСУ заявили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал на окупованій території.
- 0

