Російські війська повторно атакували рятувальників у Нікополі на Дніпропетровщині, під час ліквідації наслідків пожежі.
Про це повідомили в ДСНС.
"У Нікополі, що на Дніпропетровщині, росіяни вкотре продемонстрували свій цинізм - завдали повторного удару по рятувальниках, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу", — ідеться у повідомленні.

Рятувальники ліквідовують пожежу. Фото: ДСНС Дніпропетровщини

Рятувальники ліквідовують пожежу. Фото: ДСНС Дніпропетровщини
Після удару по житловому сектору Нікополя рятувальники ліквідовували пожежу в приватному будинку. Під час виконання робіт російські військові завдали повторного удару по місцю події.
Внаслідок атаки була пошкоджена пожежна автоцистерна. Серед особового складу постраждалих немає.

Пошкоджений будинок. Фото: ДСНС Дніпропетровщини
Нагадаємо, що у перший день червня ворожий безпілотник атакував автомобіль співробітників управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради.
Також на наступний день росіяни атакували службовий транспорт комунальних підприємств у Краматорську.
- 0

