
Росіяни завдали удару по рятувальниках під час ліквідації атаки в Нікополі
Російські війська повторно атакували рятувальників у Нікополі на Дніпропетровщині, під час ліквідації наслідків пожежі. Про це повідомили в ДСНС. "У Нікополі, що на Дніпропетровщині, росіяни вкотре продемонстрували свій цинізм - завдали повторного удару по рятувальниках, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу", — ідеться у повідомленні. Після удару по житловому сектору Нікополя рятувальники ліквідовували пожежу в приватному будинку. Під час виконання робіт російські військові завдал
- 0



