Сили оборони України поліпшили тактичне становище на півночі Харківської області, де армія країни-агресора Росії зробила спробу масштабного наступу в травні 2024 року.
Про це повідомили аналітики українського проєкту DeepState.
За інформацією OSINT-аналітиків, українські військові повернули під свій контроль низку позицій на північ від населеного пункту Липці.

Приблизна лінія фронту на Харківському напрямку виглядає наступним чином.

На момент публікації новини в Силах оборони України не підтверджували та не спростовували інформацію, яку опублікували OSINT-аналітики.
Як повідомляла Реальна Газета, вчора, 7 травня, аналітики DeepState заявили, що російські війська нібито просунулися біля трьох населених пунктів Донецької області.
А за день до цього, 6 травня, стало відомо, що армія РФ мала успіхи тактичного характеру в Луганській області.