В Азовському морі 9 червня безпілотники атакували буксир “Інженер Л.Г. Смирнов”, який буксував баржу “Секція-179”.
Про це повідомили у Telegram-каналі “Кримський вітер” із посиланням на джерело.
Він також опублікував фотографії пошкоджених буксиру і баржі, а також момент вибуху.
“Найцікавіше в цій атаці те, що вона здійснена безпілотним літальним апаратом. Отже, війна українців вийшла на новий рівень”, – зазначили в пабліку.
9 червня безпілотники атакували в Азовському морі.
Повідомляється, що в результаті атаки баржа нібито має незначні пошкодження вище ватерлінії, а у буксира вибиті шибки. Два члени екіпажу зазнали легких осколкових поранень.


В Азовському морі 9 червня безпілотники атакували буксир "Інженер Л.Г. Смирнов", який буксував баржу "Секція-179". pic.twitter.com/1i32Nb65sQ
— Реальная газета (@realnagazeta) June 10, 2024
Як повідомляла Реальна Газета, українські безпілотники 8 червня змогли уразити багатоцільовий винищувач Су-57, який стояв на аеродромі “Ахтубінськ”. Цей аеродром знаходиться за 589 кілометрів від лінії бойового зіткнення.