У ЗСУ вперше уразили багатоцільовий винищувач Су-57. Він стояв на аеродромі в Астраханській області

У ЗСУ вперше уразили багатоцільовий винищувач Су-57. Він стояв на аеродромі в Астраханській області

Українські безпілотники 8 червня змогли уразити багатоцільовий винищувач Су-57, який стояв на аеродромі “Ахтубінськ”. Цей аеродром знаходиться за 589 кілометрів від лінії бойового зіткнення.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління розвідки МОУ з посиланням на супутникові знімки стоянки літака на аеродромі.

“На знімках видно, що 7 червня Су-57 стоїть цілий, а вже 8 біля нього з’явилися вирви від вибуху і характерні плями пожежі, що виникла внаслідок вогневого ураження”, — йдеться в повідомленні.

Там додали, що це перше ураження винищувача Су-57, який є носієм ракет Х-59 та Х-69. На озброєнні армії РФ таких літаків — одиниці.

Пізніше представник ГУР Андрій Юсов заявив, що уражених літаків було два.

Він заявив, що також є інформація про загиблих та поранених серед особового складу росіян унаслідок удару по аеродрому.

Юсов пояснив, що росіяни бережуть свої Су-57. Вони не заходять в повітряний простір України і здалеку б’ють по цивільній інфраструктурі. До масового виробництва такі літаки надійшли нещодавно.

Як повідомляла Реальна Газета, російські пропагандисти знайшли у Луганську на місці зруйнованого під’їзду багатоповерхівки уламки ракети ППО С-300 та заявили, що це американська ракета ATACMS.

Залишити відповідь