Окупанти намагаються оточити Часів Яр з трьох боків

Окупанти намагаються оточити Часів Яр з трьох боків

Російські окупанти задіяли бронетехніку, танки і піхоту для штурмів Часів Яру у Донецькій області, щоб взяти місто у кліщі.

Про це в ефірі телемарафону розповів Олег Калашніков, речник 26-ї артилерійської бригади ім. генерала-хорунжого Романа Дашкевича.

“Вони продовжують намагатися далі взяти в кліщі безпосередньо Часів Яр. Це саме напрямок Богданівка — Калинівка. Також Іванівське — Ступочки, Кліщіївка, Андріївка”, — заявив він.

Калашніков нагадав, що раніше росіяни атакували з флангів, але після низки невдач почали лобові штурми міста. Росіяни втрачають особовий склад, проте це їх не зупиняє.

Найбільш напружена ситуація у мікрорайоні “Канал”. Окупаційне угруповання проводить різні атаки: піхотні штурми чергують із механізованими атаками. У ряді випадків використовується колісний транспорт у спробі прориву через зону ураження.

З квітня в районі Часів Яру російські війська все частіше використовують механізовану складову, хоча насамперед переважно були штурмові піхотні групи з 8-12 осіб. Зараз у хід йде броньована техніка для піхоти та танки.

Як повідомляла Реальна Газета, війська країни-агресора Росії просунулися у районі міста Часів Яр у Донецькій області.

Залишити відповідь