У Росії опублікували відео з літаком і стверджують, що це момент посадки українських полонених до Іл-76

У Росії опублікували відео з літаком і стверджують, що це момент посадки українських полонених до Іл-76

Слідчий комітет РФ опублікував у своєму телеграм-каналі відео, на якому, низка автомобілів під’їжджає до літака Іл-76. Там стверджують, що на відео знято посадку українських військовополонених.

Відео розміщено в телеграм-каналі Слідкому.

На відео видно фургони, що під’їжджають до літака, а потім видно людей, які рухаються біля нього.

Відео у поганій якості та не дозволяє визначити, хто саме виходить з машин та сідає у літак. Тому не можливо стверджувати, що це саме полонені. Також немає даних про те, коли саме було зроблено запис. Слідком не надає інших подробиць.

Як повідомляла Реальна Газета, російська сторона заявляє, що вдень 24 січня було збито російський літак, на борту якого були українські військовополонені.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов підтвердив, що 24 січня мав відбутися обмін полоненими між Росією та Україною.

У Генштабі на тлі звинувачень російської сторони заявили, що і далі знищуватимуть засоби доставки ракет, які використовують для обстрілів Харківщини.

Українській розвідці невідомо, кого перевозив транспортний літак Іл-76, який впав 24 січня у Бєлгородській області РФ.

Російська сторона після кількох дів тяганини надала список полонених військових, яких мала повернути 24 січня. Вони могли знаходитися на борту літака Іл-76, який розбився у Бєлгородській області. Переданий список збігається з тим, який раніше публікували російські пропагандисти.

Залишити відповідь