Надалі будуть знищувати терористичну загрозу. Генштаб ЗСУ виступив із заявою на тлі падіння Іл-76

Надалі будуть знищувати терористичну загрозу. Генштаб ЗСУ виступив із заявою на тлі падіння Іл-76

На фоні повідомлень про падіння у Білгородській області військового літака Іл-76, у Генеральному штабі ЗСУ заявили, що і далі знищуватимуть засоби доставки ракет, які використовують для обстрілів Харківщини.

Про це йдеться у повідомленні Генштабу.

“Неспроможність противника досягти будь-яких результатів на полі бою, продовжує його стратегію терору, зокрема і на Харківському напрямку. Застосування ракетного ураження з метою знищення Харкова та вбивства цивільних ми бачимо і в інших містах України”, — йдеться в повідомленні.

Там нагадали, що лише за останні дні ворог застосував по Харківщині 26 ракет С-300 та 26 “Іскандер-М”. Внаслідок чого загинуло 16 осіб, у тому числі одна дитина.

“Задля зменшення саме ракетної загрози, Збройні Сили України не тільки контролюють повітряний простір, а й детально відстежують точки запусків ракет та логістику їх постачання, особливо, з застосуванням засобів військово-транспортної авіації”, — підкреслили там.

У ЗСУ пообіцяли “надалі вживати заходів зі знищення засобів доставки, контролю за повітряним простором для знищення терористичної загрози, в тому числі на Бєлгородсько-Харківському напрямку”.

Як повідомляла Реальна Газета, в мережі було опубліковано відео падіння Іл-76 росіян у Бєлгородській області.

Російська сторона заявила, що на борту знаходилися українські військовополонені, яких везли для обміну.

Залишити відповідь