Колишній ватажок “ДНР” грозив вбивством “екс-міністру ДНР”, який хоче вийти із в’язниці на фронт

Колишній ватажок “ДНР” грозив вбивством “екс-міністру ДНР”, який хоче вийти із в’язниці на фронт

Колишній “народний губернатор” Павло Губарев погрожував приїхати та вбити колишнього “віце-прем’єра ДНР” та “міністра доходів і зборів ДНР” Олександра Тимофєєва, якщо той опиниться на фронті. Проте згодом Губарев відредагував свій пост та видалив погрози.

На це звернув увагу у Twitter блогер з ніком Necro Mancer.

“Хто побачить Ташкента на фронті, передайте будь ласка, приїду та вб’ю гада”, — написав Губарев.

Проте через деякий час він передумав та видалив погрози, залишивши лише фразу: “Нема людини, яка зробила для Донбасу більше зла, ніж Тимофєєв”.

Цей коментар він залишив у відповідь на спроби Тимофєєва домогтися умовно-дострокового звільнення, щоб вирушити на війну з Україною.

Як повідомляє “Комерсант”, Тимофєєв, також відомий як “Ташкент”, в Росії засуджений до трьох років і шести місяців колонії у справі про шахрайство. Він не погодився із вироком. За словами адвоката, “Ташкент” хоче послатися на свою примірну поведінку та достроково вийти у жовтні цього року

“Вийшовши на волю, він хоче побачитися з сім’єю, яка зараз живе в Москві, а потім планує вирушити до свого підрозділу в ДНР, щоб взяти участь у бойових діях”, — пояснив плани Тимофєєва його адвокат Дмитро Дорохін.

Тимофєєв має бойовий досвід у батальйоні бойовиків «Оплот», у лавах якого він брав участь у боях за контроль над аеропортом Донецька.

Залишити відповідь