
Ще 185 українських захисників повернулися з російського полону
Росія та Україна здійснили черговий обмін полоненими за формулою «185 на 185». Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Серед звільнених — воїни Збройних сил, Нацгвардії та Держприкордонслужби: рядові, сержанти й офіцери, які обороняли Маріуполь і «Азовсталь», а також воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському та Курському напрямках. Серед тих, хто повертається, є захисники, які перебували в російському полоні ще з 2022
- 0











