Українські захисники, що щойно повернулись з полону. Фото: Zelenskiy Official / Telegram
Додому з російського полону повернулись 193 українських захисників: Зеленський опублікував емоційні фото (Доповнено)
У п'ятницю, 24 квітня, відбувся новий обмін полоненими між Україною та РФ. Додому повернулись 193 українських захисники.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
За його словами, це військові ЗСУ, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Державної спеціальної служби транспорту. Вони захищали Україну на різних напрямках.
Серед повернутих є ті, на кого Росія завела кримінальні справи, є і поранені, додав глава держави.
«Важливо, що обміни є і що наші люди повертаються додому. Я дякую всім, хто працює заради обмінів. Кожному підрозділу, який на фронті забезпечує поповнення обмінного фонду для України. Вдячний усім партнерам, які допомагають у цьому. Памʼятаємо про кожного й кожну і щодня продовжуємо роботу над поверненням наших людей додому з російської неволі», – наголосив Зеленський у своєму повідомленні, 24 квітня.

Фото: Zelenskiy Official / Telegram

Фото: Zelenskiy Official / Telegram

Фото: Zelenskiy Official / Telegram

Фото: Zelenskiy Official / Telegram

Фото: Zelenskiy Official / Telegram

Фото: Zelenskiy Official / Telegram

Фото: Zelenskiy Official / Telegram

Фото: Zelenskiy Official / Telegram

Фото: Zelenskiy Official / Telegram
Нагадаємо, минулого разу обмін полоненими відбувся 11 квітня. Тоді додому повернулись 182 українців: 175 захисників та семеро цивільних.
- 0

