Стали відомі прізвища членів екіпажу Іл-76, який упав у Бєлгороді

Стали відомі прізвища членів екіпажу Іл-76, який упав у Бєлгороді

Журналісти проекту “Схеми” з’ясували, хто з російських льотчиків були в літаку Іл-76 у момент падіння у Бєлгородській області. Родичі трьох військових підтвердили факт загибелі.

Про це йдеться у матеріалі “Схем” (проєкт “Радіо Свободи”).

Екіпаж належав до 117-го військово-транспортного авіаційного полку, що дислокується в Оренбурзі. Шестеро військових звідти мали супроводжувати літак Іл-78. Їх імена та посади стали відомі журналістам, а родичі трьох з них підтвердили: чоловіки загинули.

Так, зі слів родичів відомо, що загинули 36-річний командир Станіслав Беззубкін, 38-річний бортінженер Андій Пілуєв та штурман корабля Олексій Високін.

Дружина Беззубкіна заявила, що загибель чоловіка їй повідомили у російському Міністерстві оборони.

Дружина Пілуєва сказала, що про загибель чоловіка знає, але на момент спілкування з пресою офіційно їй ще не повідомили про це. Раніше військового нагороджували медаллю “За повернення Криму” та за участь у бойових діях у Сирії.

Двоюрідна сестра Високіна дізналася про загибель родича від його батьків.

Розслідувачі відшукали сторінку у соціальних мережах ще одного льотчика — Ігоря Саблінського. На сторінці висловлюють співчуття у зв’язку із загибеллю.

Як повідомляла Реальна Газета, російська сторона заявляє, що вдень 24 січня було збито російський літак, на борту якого були українські військовополонені.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов підтвердив, що 24 січня мав відбутися обмін полоненими між Росією та Україною.

У Генштабі на тлі звинувачень російської сторони заявили, що і далі знищуватимуть засоби доставки ракет, які використовують для обстрілів Харківщини.

Українській розвідці невідомо, кого перевозив транспортний літак Іл-76, який впав 24 січня у Бєлгородській області РФ.

Залишити відповідь