Стало відомо про ще один пошкоджений російськи воєнний корабель. “Костянтина Ольшанського” вразив “Нептун”

Стало відомо про ще один пошкоджений російськи воєнний корабель. “Костянтина Ольшанського” вразив “Нептун”

Українські військові вдарили по кораблю Чорноморського флоту РФ “Костянтин Ольшанський”. У 2014 році цей великий десантний корабель захопили росіяни.

Про це в ефірі телемарафону заявив речник Військово-морських сил ЗС України Дмитро Плетенчук.

“На 10 рік війни, зрозумівши, що кількість ВДК постійно зменшується, вирішили відновити наш корабель (прим. – Ольшанський) та видати його за відновлений “Мінськ” або “Оленегорський горняк”, тому що відбудувати свої кораблі РФ не спроможна. Його рік ремонтували та збиралися застосувати проти України, тому було ухвалено рішення нанести вогневе ураження по ньому, на жаль. Тому застосували наш “Нептун””, – заявив речник Військово-морських сил ЗС України.

Як повідомляла Реальна Газета, “Ямал” отримав пробоїну у верхній палубі, через яку всередину корабля надходить вода. Через це він накренився на правий борт.

Окрім великих десантних кораблів “Ямал” та “Азов” ушкодження отримав розвідувальний корабель “Іван Хурс”. В нього влучили одразу дві ракети.

24 березня Сили оборони України завдали ракетного удару по окупованому Севастополю.

Українським військовим вдалося вразити тимчасовий штаб Чорноморського флоту РФ, територію судноремонтного заводу та два великі десантні кораблі.

Нагадаємо, пізніше в мережі було опубліковано супутникові знімки тимчасового штабу ЧФ РФ, на яких видно наслідки ракетного удару.

Залишити відповідь