Росіянин-“відмовник”, який вибрався з секретної тюрми в Брянці, розказав про залякування та побої

Росіянин-“відмовник”, який вибрався з секретної тюрми в Брянці, розказав про залякування та побої

Російський військовий, якого утримували у секретній тюрмі у Брянці Луганської області за небажання воювати проти України, розповів про побиття і погрози. Так російське командування намагається повернути на фронт тих, хто відмовляється воювати проти ЗСУ.

Про це написало видання The Insider, яке поспілкувалося з військовим, якому вдалося вибратися з ув’язнення.

Він розповів журналістам, що його та його товариша тримали у військовій частині в Брянці. Після цього їх відвезли у невідомому напрямку та посадили до підвалу. За його словами, невідомі люди, ймовірно, військові з ПВК Вагнера, били їх кийками і змушували повернутися назад на фронт.

Після двох днів у підвалі п’ятеро із шести солдатів, яких били, погодилися повернутися на фронт. Доля останнього невідома. Тих, хто погодився повернутися на службу, відвезли на передову та передали у розпорядження військовим ПВК, не видавши зброї та амуніції. Повідомляється, що вони носили воду та боєприпаси.

За словами контрактника, що повернувся, командир заявляв, що може вбити військових, якщо вважатиме за потрібне. “Мені на вас взагалі начхати, можу хоч застрелити, хоч коліна прострелити, вас все одно ніхто шукати не буде, так що виконуйте все, що ми вам говоримо”, — говорив він.

Згодом двоє з п’яти “відмовників” вирішили залишити місце служби та пішли в бік Луганська, а звідти – у бік кордону і перетнули “пункт пропуску”. Як дезертири вони не числилися, тож їх пропустили.

Нагадаємо, 26 липня стало відомо про російських військових, які відмовляються воювати. Таких відправляють у в’язницю у Брянці Луганської області. Таких “відмовників”, за даними ЗМІ, близько 130 людей.

Залишити відповідь