В “ЛНР” вирішили заборонити Google. Впевнені, що впораються без нього

В “ЛНР” вирішили заборонити Google. Впевнені, що впораються без нього

Голова угруповання “ЛНР” Леонід Пасічник заявив, що на окупованій території Луганської області буде обмежена робота пошукової системи Google. Він стверджує, що так бойовики будуть боротися з фейками.

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

“Війна – це не тільки ракети, які летять на наші міста, а й шквал фейків та дезінформації, якими нас закидають з боку України. У цьому плані західні інтернет-платформи – такі ж ракетні системи залпового вогню, тільки інформаційного”, – вважає сепаратист.

Він вважає, що Google свідомо розповсюджує фейки і стверджує, що кількість їх та “екстремістських матеріалів” лише збільшується.

“У цьому плані західні інтернет-платформи – такі ж ракетні системи залпового вогню, лише інформаційного”, – пише Пасічник.

Він вважає, що “республіка” впорається без пошукової системи.

“Компанія веде цілеспрямовану пропаганду тероризму та екстремізму, а значить – просто ні в що не ставить своїх користувачів з Луганської Народної Республіки. Нам такі інформаційні прильоти не потрібні: ні з боку України, ані з боку Заходу. Впораємось і без Google. Виправляться, почнуть поважати людей – подумаємо про повернення”, – написав він.

Раніше Реальна Газета розповідала про свіжі маніпуляції на луганському телебаченні та як пропагандисти використовують блогерів, які називають себе українськими.

Залишити відповідь