Окупанти хочуть зробити з українців в окупації проросійське населення, тому намагаються створити там “путінюгенд”

Окупанти хочуть зробити з українців в окупації проросійське населення, тому намагаються створити там “путінюгенд”

Загарбники на окупованих територіях намагаються позбутися всього українського, в тому числі, національної ідентичності молоді.

 Про це заявили у Центрі національного спротиву.

Одразу після окупації нових територій, окупанти зайнялися створенням там молодіжних мілітарних організацій, схожих на ті, які були у ХХ столітті у гітлерівській Німеччині. Одна з таких організацій — “Юнармія” — функціонує в Луганській області вже не перший рік. Зараз на окуповану частину України приїхав заступник начштабу “Юнармії” РФ Віктор Кауров. Він намагатиметься створити такі ж організації на окупованих частинах Запорізької та Херсонської областей.

“Ворог планує за 10 років змінити думку населення на тимчасово окупованих територіях й для цього вже розробив відповідну програму. Напередодні окупанти провели опитування щодо настроїв серед молоді, яке виявило, що молодь Півдня не підтримує окупантів. Тому вони вирішили активізувати роботу з українськими дітьми”, — розповіли в ЦНС про масштабні плани росіян.

Крім знищення всього українського окупанти  розповідатимуть про вирішальну роль Росії у Другій світовій війні, організовуватимуть виступи “ветеранів СВО” в школах (тобто виступи вбивць українців), збільшуватимуть “години патріотизму” у школах.

“Зауважимо, росіяни проводять політику знищення самоідентифікації дітей на тимчасово окупованих територіях. Окремо варто зазначити “молодіжні рухи”. Останні створені по типу “волонтерських”, але в більшості є масовкою. Першим подібним був “юг молодой”, який складається зі звезеної на тимчасово окуповані території молоді, яка імітує підтримку окупації з боку місцевих”, — наголошують у Центра націоонального спротиву.

Також росіяни створили “Рух перших” — щось подібне до комсомолу, яке має ознаки тоталітарного культу.

Нагадаємо, недавно “ЛНР” наказала вилучити з бібліотек історичні книги, комікси, українську художню літературу.

Викладачі у школах розповідають, що від них вимагають переходити на російські програми та російські підручники.

Залишити відповідь