Лише 19 багатоповерхівок в Авдіївці можна відновити

Лише 19 багатоповерхівок в Авдіївці можна відновити

В окупованій росіянами Авдіївці лише 19 багатоквартирних будинків підлягають відновленню, бо вони критично пошкоджені обстрілами та вибухами.

Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на заяву ватажка угрупування “ДНР” Дениса Пушиліна.

“19 будинків – це які підлягають відновленню, які були визначені. Решта будинків — там передбачається нове будівництво, вони відновленню не підлягають. Це щодо багатоквартирних будинків”, — сказав він.

Нагадаємо, російською тактикою в Авдіївці було скидання на місто великої кількості авіаційних бомб, які руйнували будинки, щоб українські військові не могли там укритися.

Спроби захопити Авдіївку тривали майже 10 років. З 10 жовтня російські війська почали штурмувати Авдіївку Донецької області, яка межує з окупованим у 2014 році Донецьком, колонами техніки. Цей етап оборони міста назвали “великий наступ на Авдіївку”. 17 лютого 2024 року Сили Оборони України залишили Авдіївку з метою відступа на більш вигідні позиції.

Російські окупаційні війська втратили вбитими та пораненими понад 41 тисячу осіб особового складу від початку наступу на Авдіївку Донецької області в жовтні 2023 року та до залишення міста українськими військовими в лютому 2024 року.

Раніше Реальна Газета показувала, як виглядають Авдіївка та Мар’їнка в Донецькій області.

Залишити відповідь