Опубліковане відео з Мар’їнки, за яку ідуть бої

Опубліковане відео з Мар’їнки, за яку ідуть бої

Російські окупанти після заяв про повну окупацію Мар’їнки поширили відео, зняте з висоти. На ньому видно, що місце повністю зруйноване.

Згодом ролик поширили інші телеграм-канали.

Відео зняте з висоти польоту дрону. На кадрах видно залишки стіни багатоквартирного будинку. Решта споруд в руїнах. Більшість будинків знищені вщент.

При цьому в ЗСУ стверджують, що бої за місто все ще тривають на околицях і що місто повністю зруйноване і непридатне для життя.

Як повідомляла Реальна Газета, міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що російська армія захопила Мар’їнку в Донецькій області.

Крім того, зараз Мар’їнка являє собою руїни, де нема місцевих жителів і жодної вцілілої будівлі. Місто повністю зруйноване. Може йти мова лише про захоплення території, на якій колись було місто.

Раніше проект DeepState писав, що Сили оборони України контролюють менше ніж 10 відсотків території Мар’їнки — міста в Донецькій області.

13 грудня командувач угруповання військ ЗСУ “Таврія” бригадний генерал Олександр Тарнавський закликав не вірити фейкам росіян про нібито захоплення Мар’їнки.

Залишити відповідь