Сирський назвав втрати армії РФ, яких вона зазнала в боях за Авдіївку

Сирський назвав втрати армії РФ, яких вона зазнала в боях за Авдіївку

Російські окупаційні війська втратили вбитими та пораненими понад 41 тисячу осіб особового складу від початку наступу на Авдіївку Донецької області в жовтні 2023 року та до залишення міста українськими військовими в лютому 2024 року.

Відповідну заяву головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський зробив в інтерв’ю агентству “Укрінформ”.

За його словами, у період із 10 жовтня 2023 року до 17 лютого 2024 року втрати окупантів на Авдіївському напрямку становили 41,186 осіб.

Крім того, російські окупанти втратили 364 танки, 748 бойових броньованих машин, 248 артилерійських систем та 5 бойових літаків.

Зазначимо, що йдеться не тільки про Авдіївку та її передмістя, а й про низку населених пунктів на північ та південь від міста.

Сирський зазначив, що втрати росіян під час боїв за Авдіївку обернулися значними втратами, про які “навряд чи розповідатимуть у російському телевізорі”.

При цьому російська пропаганда масово використовувала та використовує відео з українськими військовими, які потрапили в полон під час виведення військ з Авдіївки.

Головнокомандувач ЗСУ додав, що в полон до росіян потрапили 25 українських військовослужбовців.

Нагадаємо, в інтерв’ю “Укрінформу” генерал-полковник Олександр Сирський розповів, чому було ухвалено рішення про виведення військ з Авдіївки.

Як повідомляла Реальна Газета, 17 лютого стало відомо, що підрозділи Сил оборони України почали вихід з Авдіївки, яка на той момент перебувала в частковому оточенні окупантів.

Ми також писали, що під час виходу з Авдіївки в полон до окупантів потрапили шестеро українських військових, яких росіяни пізніше розстріляли.

Залишити відповідь