Ремонт від окупанта. В Сєвєродонецьку ремонтники замінили цілі вікна на такі ж, але погано вмонтовані

Ремонт від окупанта. В Сєвєродонецьку ремонтники замінили цілі вікна на такі ж, але погано вмонтовані

В окупованому Сєвєродонецьку російські окупанти створюють видимість ремонтних робіт. Вони міняють нормальні цілі вікна на інші вікна, але погано встановлені та без підвіконь.

На це в соціальних мережах скаржаться місцеві жителі.

“Можливо, я б і подякував, якби в мене не було вікон, але в мене тут і так були вікна”, – каже чоловік.

Він показує наслідки такого ремонту: купа будівельного сміття та бруд в квартирі. Також він показав, як закріплені ці вікна. Демонтуючи старе вікно, будівельники пошкодили стіну. Нове вікно тримається лише на монтажній піні та декількох саморізах, закріплених лише у верхній частині вікна. Ручки у вікна нема, також нема підвіконь та відкосів.

В соціальних мережах люди пишуть, що підвіконня буде встановлювати інша ремонтна бригада пізніше.

Як повідомляла Реальна Газета, окупаційна адміністрація міста Сєвєродонецьк продовжує вимагати від тих, хто покинув місто, повертатися назад, аби в їх квартири не поселили чужих людей. Опубліковано новий список з 10 квартир.

Дати інше житло, окрім гуртожитків та чужої власності окупанти не можуть, бо близько 90% усіх житлових будівель в окупованому Сєвєродонецьку було знищено або пошкоджено внаслідок бойових дій за місто в березні-червні цього року.

В решті будників жити майже неможливо. Окупаційна влада Сєвєродонецька Луганської області не змогла підготуватися до зими за шість місяців з моменту захоплення міста. У населеному пункті не працює каналізація, практично повністю відсутнє опалення, а водопостачання здійснюється тільки завдяки роботі генераторів.

Залишити відповідь