Євросоюз запровадив санкцію проти луганського пропагандиста Мірошника

Євросоюз запровадив санкцію проти луганського пропагандиста Мірошника

До списку санкцій, запроваджених Євросоюзом, потрапив пропагандист з Луганська Родіон Мірошник, який зараз є “послом з особливих доручень МЗС РФ щодо злочинів київського режиму”.

Про це повідомила пресслужба Ради Європи.

Мірошник з 2014 по 2022 року був “політиком” при угрупованні “ЛНР”. Після анексії окупованих Росією територій Мірошник отримав посаду “посла з особливих доручень МЗС РФ щодо злочинів київського режиму”. Він займався так званими “розслідуваннями” проти “злочинів”, вчинених українськими військовими, а насправді – поширював фейки про українську армію.

Як “посол з особливих доручень” Родіон Мірошник дуже часто виступає на російських ресурсах та веде радіопрограму. Там він поширює наративи російської пропаганди.

Крім Мірошника до санкційного списку потрапив кремлівський пропагандист, засновник і директор редакції новинного порталу Life.ru Арам Габрелянов, ведучий та блогер В’ячеслав Манучаров, Shaman, Поліна Гагаріна, В’ячеслав Манучаров та Іван Охлобистін.

Як повідомляла Реальна Газета, у Росії заблокували доступ до луганського сайту  CXID.info, який пов’язують з колишнім депутатом, і чинним колаборантом і пропагандистом Родіоном Мірошником. Зараз Мірошник вмикається на ефіри топ-пропагандистів РФ Володимира Соловйова, Романа Голованова, Юлії Вітязевої.

Залишити відповідь