У РФ заблокували сайт пропагандиста Мірошника, який ходить на ефіри до Соловйова

У РФ заблокували сайт пропагандиста Мірошника, який ходить на ефіри до Соловйова

У Росії заблокували доступ до луганського сайту  CXID.info, який пов’язують з колишнім депутатом, і чинним колаборантом і пропагандистом Родіоном Мірошником. Зараз Мірошник вмикається на ефіри топ-пропагандистів РФ Володимира Соловйова, Романа Голованова, Юлії Вітязевої.

Про це пише Інститут масової інформації.

До 2014 року Мірошник опікувався сайтом CXID.info. Після окупації Луганська колишній директор Луганської обласної державної телерадіокомпанії Родіон Мірошник став пропагандистом Кремля. Був “послом ЛНР” у Москві, але потім цю посаду скасували. Зараз Мірошник обіймає посаду при російському МЗС “посла з особливих доручень з питань злочинів київського режиму”.

Російська пропаганда з’являлася в тому числі і на сайті CXID.info. Зокрема, там писали про “референдум” та про “переслідування” українців через перегляд російських ресурсів. Сайт позиціонує себе як сайт новин про Луганськ і Луганщину, але там нема нічого про окупацію області. Зараз сайт перестав писати про Луганськ взагалі. При цьому його редакція проігнорувала перехід на українську мову.

До війни редакція медіа базувалася в Луганську за адресою вул. Демьохіна, 25, – там же, де й розташована Луганська обласна державна телерадіокомпанія (ЛОДТРК), яку очолював Родіон Мірошник. А в ефірах телеканалу ЛОТ та радіо “Пульс”, що входили до складу ЛОДТРК, виходили пресконференції спільні з тим самим CXID.info.

За даними YouControl, засновником цієї компанії є Романова Наталія Валеріївна, сестра Родіона Мірошника. Вона також була співробітницею Луганської обласної державної телерадіокомпанії.

Директоркою холдингу вказано Денисенко Дар’ю Петрівну. На сайті YouControl зазначено її луганські контакти. Втім, на сайті ua-region.com.ua людина з такими самими даними має вже адресу в Києві, а назва холдингу зазнала деяких змін, і тепер це “Схід Медіа Холл”, ТОВ.

Як повідомляла Реальна Газета, рівно 10 років тому — 29 квітня 2014 року — керовані Росією гібридні збройні формування захопили державну організацію “Луганська обласна державна телерадіокомпанія”. З цього почалася “окупація” медійного простору Луганської області.

Залишити відповідь