У Саратовській області РФ затримали колишнього найманця “ПВК Вагнер” Азамата Улдарова, який раніше під час інтерв’ю зізнавався у масових вбивствах цивільних дітей в Соледарі та Бахмуті.
Про це повідомив проєкт Gulagu.net.
Нагадаємо, російський журналіст з проекту Gulagu.net Володимир Осєчкін поспілкувався по відеозв’язку з росіянином, який був завербований “ПВК Вагнер” з в’язниці, а коли потрапив на війну в Україну, то нібито виконував накази вбивати старих людей, дітей, жінок та підривав яму з пораненими військовополоненими.
Зараз Осєчкін стверджує, що Улдаров знову зв’язався з ним та розповів, що перебуває зараз у слідчому відділі. Коли його привезли на допит, підручні Пригожина нібито побили Улдарова в присутності поліцейських та пригрозили йому вбивством у разі надання свідчень проти очільника “ПВК Вагнер” та командира Володимира “Айсмен” Китаєва.
Правозахисники вважають, що хтось із місцевих слідчих розповів керівництву “ПВК Вагнер” про затримання чоловіка, і до нього на допит прийшли інші найманці.
Як повідомляла Реальна Газета, Улдаров разом з нішим найманцем Савичевим стверджують, що у Соледарі та Бахмуті вбили понад 20 українських дітей та підлітків. Серед загиблих була п’ятирічна дівчинка.